Bondigo Bulut 1 Bondigo Bulut 2 Bondigo Yıldız 1 Bondigo Yıldız 2 Bondigo Yıldız 3 Bondigo Yıldız 4
Bondigo Zürafa Bondigo Köpek Bondigo Kedi Bondigo Aslan Bondigo Ağaç Bondigo Salyangoz
Bondigo, çocukların fiziksel, sosyal ve zihinsel 7 temel alanda gelişimlerini destekleyen ve yeteneklerini ortaya çıkarıp geliştirmelerini sağlayan eğlenceli ve güvenli oyuncaklar sunmaktadır.

Önce sarı alanda bulunan
yaş butonlarına tıklayın, sonrasında
mavi alanda bulunan; çocuğunuzun
geliştirmek istediğiniz yeteneğini tıklayın.
ÇOCUĞUNUZA EN UYGUN OYUNCAĞI SEÇİN!

Bondigo Çocuk Gelişim Rehberi Bondigo Çocuk Gelişim Rehberi 2

Bondigo ürünleri, hitapettiği yaş ve gelişime katkıda bulunduğu alan dikkate alınarak sınıflandırılmakta ve “Bondigo Çocuk Gelişim Rehberi” adı verilen bir kodlama ile sunulmaktadır.

Bondigo Çocuk Gelişim Rehberi, anne babalara, uygun bir sistemle, oyuncağın uygun olduğu yaşı ve çocuğa hangi gelişim alanında katkı sağlayacağını gösterir.

Bondigo Ç̧ocuk Gelişim Rehberi Bondigo ürünleri, çocuğunuzun güvenliği göz önünde bulundurularak hazırlanmış 0 – 6 yaş arasında 7 farklı alt sınıfa sahiptir. Yaş ayrımları, oyuncağın, işaret edilen yaş ve üzerindeki bebek ve çocuklar için uygunluğunu belirtmektedir. Yaş ayrımının yanı sıra, Bondigo ürünleri; motor hareket gelişimi, fiziksel gelişim, duyuların gelişimi, el-göz koordinasyonu, analitik düşünme, sosyal gelişim ve yaratıcılık olarak belirlenen 7 temel gelişim alanında bebek ve çocukların gelişimine katkı sağlamaktadır.

Bondigo, çocukların fiziksel, sosyal ve zihinsel 7 temel alanda gelişimlerini destekleyen ve yeteneklerini ortaya çıkarıp geliştirmelerini sağlayan eğlenceli ve güvenli oyuncaklar sunar.

Bize buradan da ulaşabilirsiniz.